4 uren race zondag 5 oktober, inschrijfformulier en reglement

pdf4-uren_2014.pdf inschrijvingsformulier, mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

pdfreglement_4_uren.pdf

 

  

 Naam Team     

 Rider 1     

 Rider 2     

 Rider 3     

 D  

  H  

 M50+

 Mi 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

1

No drugs ATB team A 

 Lars Ooms

 Niels Ooms

 Jef Bertels

 

1

 

 

2

No drugs ATB team B

 Mike Lambregts

 Jeroen Nuydens 

 Klaasen Erik 

 

2

 

 

3

No drugs ATB team C

 Wim Sas

 Brent Smeyers

 Maarten vd Veken

 

3

 

 

No drugs ATB Team Dames 

 Nele van Hoof 

 Nancy Bollensee

 Kelly Greefs

1

 

 

 

5

Wordt gevolgd 

 Kim Van Vugt 

 Tim Scots

 Ruben Scheveneels

 

 

 

CS team 

 Koen Jansens

 Guy Lauwers

 Jan De Vocht

 

 

 

De bikers 

 Koen Timmermans

 Marc Loodts 

 Koen Wilmsen

 

 

 

Team HIANTA 

 Ann vd Moeren

 Tanja Van Loon

 Hilde Remeysen 

 

 

 

De parcourbouwers

 Strijbos Leo

 Van Loon Willy

 Van Loon Karel 

 

 

1

 

10 

Joyriders 

 Joyce Heyns

 Jarne Leemans 

 Arne Loodts

 

 

 

11 

C.X.P.

 Vic Geenen

 Kooremans Tonny 

 Andriesen Frank

 

 

 

12 

De Bikers 2 

 Jan Lauwers 

 Nico Mertens  

 Kris Loodts

 

 

 

13 Team Eeltjes   Toon Beyens  Hanne Mertens  Sofie Timmermans        2 
14  De Rappe Wielen  Lambregts Patrick  Meulders John  V Steenbergen L.  

9

   
15 Hepa  Dimi Diels  Van Loy Wim  Van Loy Tess        3 
16 Beauties and the beast  Heidi Lavrijsen  Chantal Blockx  Cindy Strijbos    

 

17 Superior Bikers 1   Dave Verhoeven   Ben Meulders   Jelle Damen   10    
18  Superior Bikers 2  Friedrich Sels  Luc Van Herck  Sven Luyten    11     
19  Off road 2000 Dessel  Ronny Geerts  Rik Herremans  Jasper Knaeps   12     
20 De Stampertjes   Wouter Pijpers  Siebe Cornelissen  Brian Degraeve   13     
21  XC bikers   Gilbert v Echelpoel  Ief De Peuter  Wim Verbiest   14     
22   Be-cycle MTB Team  Kim Neveux  Pieter Van Hoof  Alain De Cnodder   15     
23   Jeugdwerking ATB 1  Tom Bertels  Bart Janssens  Rudi Ooms   16     
24   Jeugdwerking ATB 2  Luc Pijpers  Noco Mols  Dirk Leemans   17     
25   X- MX Team  Jelle Speltincx  John Renders     18     
26  RE-Cycle MTB Team nr 36  Bjorn Andries  Kenny Andries  Lettani Kevin   19     
27   Rodeo Riders  Wim Van Gorp  James Jacobs   Wesley Verstraelen   20     
28   XCO Riders  Vincent vd Perre  Nick vd Perre  Didi De Vries        4
29   Bike for fun team  Marinus Hosten  Frankie Spanenburg  Davy Smolders   21     
30   Just4fun  Peter Adams  Jeroen Adams  Geert vd Broeck   22     
31  Gierke  Mars Vervloet  Michel Broeckx  Karl Vansteenbergen   23